Дитячий садок працює за програмою "Дитина". Ця програма подобається тим , що режим для кожного дошкільного закладу є упорядкованим і одночасно гнучким , зручний для батьків та вихователів.

          Під загальною назвою в програмі розкриті тематичні підрозділи. У кожному розділі представлені тематичні підрозділи.

           Так як у нас дитячий садок сільський велика увага приділяється трудовій діяльності включаючи господарсько - побутову працю, та працю в природі, художню працю, яка найбільш подобається дітлахам.

Новий рік

Новий рік


Дошкільний навчальний заклад

готовий до оздоровчого періоду

 

              Українське дошкілля довго чекало свого власного свята. І ось, нарешті на державному рівні відзначається Всеукраїнський день дошкілля. Свято призначене Міністерством освіти 27 вересня.

               Тож день дошкілля справді став святом дитинства. В дитсадку Калинка було проведенно ряд цікавих заходів : виставка виробів двох груп, проводилися ряд конкурсів, проводилися заходи з батьками. До ДНЗ Калинка завітав постійний наший спонсор директор СТОВ "Агро Віта" Мамедова Зіна Володимирівна та вручила дитсадку цінний подарунок.

Свято пройшло успішно на високому рівні!!

 

Цьогорічне святкування "Міжнародного дня захисту дітей"  дітям запамятається:

1 червня школярі побували в м.Мала Виска на районному святі дитячої творчості

"Дзвіночок"

2 червня, за сприяння Лозуватської школи та Сільського центру соціальних служб, діти мали можливість завітати в парк районного центру та прийняли участь у пізнавально- розважальній програмі "Країна здоровя"

3 червня свято продовжувалося на місцевому рівні, яке спільно організували школа , СБК, СЦСССДМ. На шкільне подвіря завітали вихованці ДНЗ "Калинка". Для них та школярів було організовано різноманітні конкурси, зокрема:"Малюнок на асфальті", "Найкраще виконання вірша",  спортивно рухливі ігри та змагання.

 


 

Співпраця дає свої результати

20 березня2013 року на території  Лозуватської сільської ради на базі дошкільного навчального закладу  «Калинка»  відбувся районний семінар...